Vítá Vás rodinný tříhvězdičkový pension Loučka ,
nacházející se nedaleko od Brna, v jihomoravské obci Rajhradice.

Lokalizace:

Obec Rajhradice je vzdálena 10km od centra Brna, směrem na Vídeň.

Příjezd od Brna:

1. Brno – Heršpická – Vídeňská - R52 (na Vídeň) – sjezd Rajhrad - Rajhradice
2. Brno – dálnice D2(na Bratislavu) - sjezd nákupní centrum Olympie – Rebešovice - Rajhradice

Ceník ubytování

- 500,-Kč/osobu/noc bez snídaně bez DPH 15%
- 600,-Kč/osobu/noc se snídaní bez DPH 15%

- jsme plátci DPH

Od historie k současnosti:

Pension Loučka začal vznikat na jaře roku 2007 a to mohutnou přestavbou původně hospodářského stavení - zemědělské usedlosti.
Nejdříve se přebudovalo podkroví, sloužící jako sýpka a seník. Vyrostla zde řada malebných podkrovních pokojů s vlastními sociálními zařízeními (sprcha, záchod, umyvadlo), televizí a připojením na internet. Kapacita tohoto podkroví je 12osob. Poté přišli na řadu přízemní chlévy, které daly vzniknout stylové selské vinárně s hernou na kulečník a stolní tenis.
V roce 2008 na podzim byl plně funkční pension na světě.
V roce 2009 jsme rekonstruovali původně kostkový dlážděný dvůr a propojily dvůr kostkovou zpevněnou cestou se zahradou a zadním vjezdem. Dvůr dnes slouží jako parking pro vozidla hostů. Dále jsme vybudovali finskou saunu a infrasaunu, zahradní posezení s ohništěm ,krbem, studnou a malým venkovním bazénkem. Rozšířily jsme ubytovací kapacitu o samostatný přízemní prostor
tzv.“ vejminek 2+1“ s kapacitou 4 osoby + 1 přistýlka, vhodný spíše pro rodiny s dětmi nebo dělnické profese. Zařídily jsme v pensionu i půjčovnu kol a motorových čtyřkolek značky Yamaha.
Zrekonstruovali jsme pro Vás pravý vinný sklípek vinaře a vinohradníka pana Ševeli v obci Brumovice (Velkopavlovická vinařská oblast), kde provádíme košty s posezením a občerstvením. Kapacita sklepa je cca 30000 litrů vína, nabízí 12 odrůd a ročníků vína z vlastních vinic (16000 hlav) rozprostírajících se přímo naproti a v okolí sklepa. Sklep má jak vnitřní posezení s krbem, tak i venkovní terasu. Je schopen pojmou až 40 návštěvníků.
V roce 2010 jsme pro Vás otevřeli další ubytovací prostory – tři dvoulůžkové pokoje s kapacitou 6 osob a pro nejmenší dětské pískoviště, trampolínu a posilovnu.
Současná kapacita je tedy 22 lůžek, 3 přistýlky a 1 dětská postýlka.